O nas

Neoflex drukarnia etykiet
samoprzylepnych

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Neoflex jest polską firmą działającą na rynku fleksograficznym od 2007 roku. Druk etykiet w technologii fleksograficznej to gwarancja najlepszej jakości oraz powtarzalności wzorów i kolorów przy dużych nakładach.

W skład naszych realizacji wchodzi: przygotowanie projektu, dobranie odpowiedniej techniki, druk, dostawa etykiet do Klienta.
Zapewniamy szybką realizację oraz solidne wykonanie.

Od lat współpracujemy z firmami z branży spożywczej, chemicznej, kosmetycznej oraz logistycznej. Dlatego masz pewność, że poradzimy sobie z Twoim zleceniem.

Chcesz złożyć zamówienie indywidualne?

Więcej informacji

Dzięki zastosowaniu wielu technik w naszej drukarni jesteśmy w stanie sprostać różnorodnym zadaniom i oczekiwaniom. Nieważne, czy są Państwo dużą, czy małą firmą i ilu sztuk etykiet Państwo potrzebują.

Jeśli masz pytania lub niestandardową potrzebę, skontaktuj się z nami. Zawsze staramy się rozwiać każdą wątpliwość. Poznanie potrzeby klienta jest dla nas bardzo ważnym elementem realizacji. Zadowolenie ze współpracy zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, ponieważ to dzięki niemu możemy stale się rozwijać.